• Pozvánka na akciu

•                            In line maratón

Viac informácií o akcii nájdete TU

• Pozvánka na

• Bedmintonový turnaj pri príležitosti MDD

Informácie TU

Prihláška TU

• Ponuka letnej prázdninovej činnosti

• Denný tábor - Poznaj svoj región

LPČ - Poznaj svoj región prihláška TU

• Zbierka ošatenia a hračiek

• Zbierka ošatenia a hračiek pre DD v Ružomberku

• Letný denný tábor - ŠKD

•                                        Viac informácií nájdete TU

•                                           Celoškolská súťaž
          • Celoškolská súťaž

•                                                         Zber papiera

• Dni zelených škôl

• Výzva pre rodičov,

Vážení rodičia, pomôžte planéte Zem. Podporte snahu detí a darujte 1 hodinu bez elektrickej energie dňa 19.4.2018.

Ďakujeme.

• Moja trieda varí lepšie ako tvoja

• Finále

Do finále súťaže Moja trieda varí lepšie, ako tvoja postúpoli so ziskom 62 bodov žiaci 4.B, žiaci 3.A, ktorí získali 58 bodov a žiaci 4. C triedy taktiež s 58 získanými bodmi. Postupojúcim gratulujeme.

• Prihlášky na stredné školy

• Vážení rodičia,

dovoľujeme si Vám oznámiť, že v dňoch 9. a 10. apríla 2018 v čase od 14.00 - 16.00 môžete navštíviť p. učiteľku Bednárikovú, výchovnú poradkyňu a podpísať prihlášky na stredné školy.

• Ráno s knihou

• Ranné čítanie kníh a maľovanie záložiek vo vestibule našej školy.

• O najkrajšiu veľkonočnú kraslicu

• Výtvarná súťaž

• LEGO výstava

• Pondelok  5. 3. 2018 bol pre členov záujmového útvaru LEGO výnimočný.  S riaditeľkou ZŠ pani Andrisovou a vedúcou ZÚ p. Dudákovou  spoločne otvárali svoju prvú LEGO výstavu. Bola určená nielen pre žiakov a pedagógov ZŠ J. Matúšku, ale aj pre MŠ, ŠKD, ZŠ v meste a širokú verejnosť. 146 exponátov si tak prezrelo 758 návštevníkov. Tí mohli obdivovať architektúru, dopravné prostriedky, bojové vozidlá, lode, tanky, detské ihriská, zvieratá, divadlá, hasičské či policajné stanice. Zaujali i LEGO FRIENDS či MINE CRAFT. Bonbónikom pri otvorení výstavy boli herci z obľúbeného televízneho seriálu Oteckovia – Maroš Baňas a Oliver Oswald.

K úspešnému priebehu výstavy prispeli aj rodičia, ktorým vedenie školy ďakuje za pomoc pri inštalácii a demontáži.

Mgr. D. Dudáková

• Úspešný športovec a športový kolektív 2017

• Posledný februárový utorok bol v Dolnom Kubíne venovaný úspešným športovcom a športovým kolektívom mesta Dolný Kubín za rok 2017. Popri žiakoch našej školy, ktorí reprezentujú Mestský plavecký klub Dolný Kubín a ktorých sme spomínali v predchádzajúcom článku, boli ocenení aj ďalší naši žiaci.

V kategórii Úspešný kolektív mesta Dolný Kubín za rok 2017 bol vyhlásený florbalový tím Žatva 90, ktorý úspešne reprezentujú Adam Štyrák, Patrik Sporka, Ľubomír Mikuš, Samuel Košár, Tomáš Hutira, Ondrej Varečka, Adam Staš, Tomáš Straka, Miroslav Janák, Patrik Kubačka, Jaroslav Bukový a Ján Kubaščík.

V kategórii Úspešní športovci mesta Dolný Kubín do 15 rokov bola vyhlásená viacnásobná majsterka Slovenska v plávaní  Nina Hodoňová, reprezentujúca Triatlon team Dolný Kubín.

Všetkým oceneným gratulujeme a prajeme veľa zdravia a športových úspechov.

Sme na Vás hrdí.