Navigácia

  • POZVÁNKA

    Rodičovské združenie

  • Rodičom budúcich prvákov

    Rodičom budúcich prvákov

    Prosíme rodičov budúcich prvákov (školský rok 2018/2019), aby nekupovali učebné pomôcky (zošity, vodové farby, a iné). Všetky potrebné pomôcky budú zakúpené v septembri po dohode s triednym učiteľom.

    Posledný augustový týždeň čakajte list pre prváčika v ktorom sa dozviete viac:)  

    Tešia sa prvácke triedne panie učiteľky. 

  • Vyhodnotenie programu na zber použitého rastlinného oleja

    Vyhodnotenie programu na zber použitého rastlinného oleja

     

    „Každá kvapka sa počíta“


  • Časopis Kohútik č.2 2017/2018

    Časopis Kohútik č.2 2017/2018

    2. číslo časopisu "Kohútik" v školskom roku 2017/2018  uzrelo svetlo sveta.

    Časopis je určený učiteľom, žiakom a priateľom ZŠ Janka Matúšku.

    Prajeme príjemné čítanie.

  • Rodinný bedmintonový turnaj 2018

    Rodinný bedmintonový turnaj 2018

    Family bedminton

    Informácie o turnaji nájdete TU​​​​​​​

    Príhlášku na turnaj nájdete TU


  • OZNAM

    OZNAM

    Nájdené veci žiakov

    Vážení rodičia,

     

    blíži sa koniec školského roka a ako každý rok tak aj v tomto roku sa podarilo vaším deťom pozabúdať veľa rôznych vecí. Všetky veci nájdené v priestoroch školy sú uložené vo vestibule. Jedná sa prevažne o rôzne oblečenie, doplnky ako čiapky a rukavice, topánky či fľaše.

    Ak vaše dieťa niečo v priebehu školského roka 2017/2018 zabudlo, príďte sa pozrieť, či to nenájdete práve medzi týmito vecami.

    Urobiť tak môžete do 17.7.2018 počas pracovných dní, v čase od 7:00 – 17:00 hod.

    Po tomto termíne všetky uskladnené veci pobalíme a darujeme na charitu.

     

    Ďakujeme za pochopenie,

    s úctou vedenie ZŠ Janka Matúšku

     

    Zopár fotiek nájdete TU , 1, 2, 3, 

     

  • ŠPORTOVÁ TRIEDA

    ŠPORTOVÁ TRIEDA

    Výsledky výberu žiakov do športovej triedy pre

        školský rok 2018/2019

    Tabuľku s menami prijatých žiakov nájdete TU



  • Pozvánka na akciu

    Pozvánka na akciu

                               In line maratón

    Viac informácií o akcii nájdete TU


  • OZNAM

    OZNAM

    ŠPORTOVÁ TRIEDA

  • Pozvánka na

    Pozvánka na

    Bedmintonový turnaj pri príležitosti MDD

    Informácie TU 

    Prihláška TU






  • Ponuka letnej prázdninovej činnosti

    Ponuka letnej prázdninovej činnosti

    Denný tábor - Poznaj svoj región

    LPČ - Poznaj svoj región prihláška TU

  • Zbierka ošatenia a hračiek

    Zbierka ošatenia a hračiek

    Zbierka ošatenia a hračiek pre DD v Ružomberku

  • Letný denný tábor - ŠKD

    Letný denný tábor - ŠKD


                                           Viac informácií nájdete TU

     

     

     

     

     

     

     

     

  • Celoškolská súťaž

                                              Celoškolská súťaž

                                                            Zber papiera

  • Dni zelených škôl

    Dni zelených škôl

    Výzva pre rodičov,

     

    Vážení rodičia, pomôžte planéte Zem. Podporte snahu detí a darujte 1 hodinu bez elektrickej energie dňa 19.4.2018.

     

    Ďakujeme.

  • Prihlášky na stredné školy

    Prihlášky na stredné školy

    Vážení rodičia,

    dovoľujeme si Vám oznámiť, že v dňoch 9. a 10. apríla 2018 v čase od 14.00 - 16.00 môžete navštíviť p. učiteľku Bednárikovú, výchovnú poradkyňu a podpísať prihlášky na stredné školy.

  • Deň otvorených dverí v Základnej škole Janka Matúšku

    Deň otvorených dverí v Základnej škole Janka Matúšku

    10. až 12. apríla 2018

  • Zápis do 1. ročníka

     Zápis do 1. ročníka

    16. a 17. apríla 2018

    Viac o kritériách prijatia dieťaťa do 1. ročníka nájdete v Okienku pre rodiča - TU

     

     

     

  • Jarná cena Žiliny 2018

    Jarná cena Žiliny 2018

    V dňoch 23 -25.3.2018  sa v žilinskom 50 metrovom bazéne konali medzinárodné plavecké preteky  pod názvom Jarná cena Žiliny 2018.  Zúčastnilo sa ich 615 plavcov z domácich a zahraničných klubov, medzi nimi aj naši žiaci. Triatlon team Dolný Kubín reprezentovali Nina Hodoňová, Šárka Majdová, Eva Mikulášová, Patrícia Šubendeková a Mestský plavecký klub reprezentovali Filip Lizák, Margaréta Moskáľová, Lucia Sučáková a Kristína Foltínová.

    Najlepšie si z našich žiakov počínala Nina Hodoňová, ktorá vyplávala jednu zlatú a päť strieborných medailí.  V rovnakej vekovej kategórii sa darilo aj Šárke Majdovej, ktorá pridala  jednu striebornú medailu.

     

    Umiestnenie do 10 miesta:

     

    1. miesto:

    Nina Hodoňová          200 m znak

     

    2. miesto:

    Nina Hodoňová          100 m voľný spôsob; 200 m voľný spôsob; 400 m voľný spôsob; 100 m znak; 200 m polohové preteky

    Šárka Majdová             200 m znak

     

    4. miesto:

    Nina Hodoňová             50 m voľný spôsob

     

    5. miesto:

    Šárka Majdová              400 m polohové preteky

    Nina Hodoňová             50 m znak

     

    7. miesto:

    Eva Mikulášová             50 m znak

    Nina Hodoňová              800 m voľný spôsob

    Moskáľová Margaréta    400 m polohové preteky

     

    8. miesto:

    Šárka Majdová              200 m polohové preteky

     

    9. miesto:

    Filip Lizák                       200 m prsia

     

    10.miesto:

    Eva Mikulášová              50 m motýlik; 100 m motýlik

    Margaréta Moskáľová     200 m znak

    JM

    200 m znak (14. a 13. ročné žiačky) zľava: Šárka Majdová (TTDK), Nina Hodoňová (TTDK), Timea Kováčová (Aquasport Levice)

    zdroj: SPF

  • Moja trieda varí lepšie ako tvoja

    Moja trieda varí lepšie ako tvoja

    Finále

    Do finále súťaže Moja trieda varí lepšie, ako tvoja postúpoli so ziskom 62 bodov žiaci 4.B, žiaci 3.A, ktorí získali 58 bodov a žiaci 4. C triedy taktiež s 58 získanými bodmi. Postupojúcim gratulujeme. 

strana:

Novinky

Narodeniny a meniny

Dnes (Piatok 21.9.2018)
Monika Biháriová (IX.D)
Milan Laurinčík (IV.C)
Andrej Mikula (I.A)
Benjamin Vanden Berghe (I.A)
Matúš Belko (VI.A)
Matúš Grísa (IV.C)
Matúš Hajduch (VIII.A)
Matúš Kapičák (VIII.A)
Matúš Kochol (VI.C)
Matúš Laš (V.B)
Matúš Melicherčík (VI.B)
Matúš Meško (VI.B)
Matúš Meško (VII.B)
Matúš Mikulaj (IX.A)
Matúš Nehaj (IV.D)
Matúš Novotný (II.B)
Matúš Obrcian (IV.B)
Matúš Pukaj (VII.B)
Matúš Sojčák (IX.A)
Matúš Trnovský (VIII.C)
Matúš Širgel (VIII.B)
Zajtra (Sobota 22.9.2018)
Barbora Ďaďová (IX.C)
Pozajtra (Nedeľa 23.9.2018)
Daniela Dobiašová (II.C)
Martin Mačuha (III.A)

Piatok 21. 9. 2018

Počet návštev: 10627457