• Kubínska hudobná jeseň

• Krásny hudobný zážitok pre všetkých

V Dolnom Kubíne sa počas Kubínskej hudobnej jesene koná množstvo silných koncertov. Pozvanie od organizátora Leoša Vajduláka na jeden z nich prijali aj naši žiaci, ich rodičia a učitelia. 4 skvosty od velikánov Griega, Paganiniho, Telemana a Mozarta  zazneli v podaní Štátneho komorného orchestra zo Žiliny pod taktovkou Leoša Svarovského. Sólo si zahrali flautistka Klára Valentovičová a violistka Andjela Josifoski. Pre nás všetkých to bol krásny hudobný zážitok.

• Plenárne a triedne rodičovské združenie

• Dňa 5.10.2023 o 16.00 hod. sa uskutoční plenárne rodičovské združenie online formou prostredníctvo aplikácie ZOOM v triedach. Počas online vysielania môžete pomocou chatu v aplikácii ZOOM položiť otázky členom rodičovskej rady, ktorí vám predložia správu o hospodárení s finančnými prostriedkami za predošlý šk. rok.

Po ukončení online plenárneho rodičovského združenia sa uskutoční triedne rodičovské združenie. Účasť zákonných zástupcov a  triednych dôverníkov na triednom rodičovskom združení je potrebná, pretože sa bude schvaľovať rozpočet rodičovskej rady.

Mgr. Rastislav Eliaš, riaditeľ školy