Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Mgr. Rastislav Eliaš
 
 
PaedDr. Ľubomíra Trnkócyová
Foto PaedDr. Mária Andrisová An Rozvrh
Riaditeľka
riaditelka@zsjmdk.org
Foto Mgr. Gabriela Brňáková Br Rozvrh
Zástupkyňa
Zástupca v triede: I.A
Zástupca v triede: I.B
Zástupca v triede: I.C
Zástupca v triede: II.A
Zástupca v triede: II.B
Zástupca v triede: II.C
Zástupca v triede: III.A
Zástupca v triede: III.B
Zástupca v triede: III.C
Zástupca v triede: III.D
Zástupca v triede: IV.A
Zástupca v triede: IV.B
Zástupca v triede: IV.C
Zástupca v triede: IV.D
gabriela.brnakova@zsjmdk.org
Foto Mgr. Rastislav Eliaš Rozvrh
Zástupca
Zástupca v triede: IX.B
Zástupca v triede: IX.C
Zástupca v triede: IX.D
Zástupca v triede: V.B
Zástupca v triede: V.C
Zástupca v triede: VI.B
Zástupca v triede: VI.C
Zástupca v triede: VII.B
Zástupca v triede: VII.C
Zástupca v triede: VIII.B
Zástupca v triede: VIII.C
Vedie krúžok: Mladý remeselník
rastislav.elias@zsjmdk.org
Foto Mgr. Anna Vešelényiová Rozvrh
Zástupkyňa
Triedna učiteľka: IX.D
Zástupca v triede: IX.A
Zástupca v triede: V.A
Zástupca v triede: VI.A
Zástupca v triede: VII.A
Zástupca v triede: VIII.A
Vedie krúžok: 1. Bedmintonový krúžok
Vedie krúžok: 2. Bedmintonový krúžok
Vedie krúžok: 3. Bedmintonový krúžok
Vedie krúžok: 4. Bedmintonový krúžok
Vedie krúžok: 5. Bedmintonový krúžok
Vedie krúžok: 6. Bedmintonový krúžok
anna.veselenyiova@zsjmdk.org
 
 
Mgr. Katarína Babinská Ba Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.B
katarina.babinska@zsjmdk.org
Foto Mgr. Soňa Bednáriková Be Rozvrh
Učiteľka
sona.bednarikova@zsjmdk.org
Foto Bc. Antónia Bírová Bi Rozvrh
Vychovávateľka
antonia.birova@zsjmdk.org
Foto Mgr. Iveta Bobčeková Rozvrh
Triedna učiteľka: III.B
iveta.bobcekova@zsjmdk.org
 
 
Bc. Mária Ďaďová Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
Ivona Drexlerová Dr Rozvrh
Vychovávateľka
ivona.drexlerova@zsjmdk.org
 
 
Mgr. Drahoslava Dudáková Du Rozvrh
Triedna učiteľka: III.C
Vedie krúžok: LEGO
drahoslava.dudakova@zsjmdk.org
Foto Mgr. Iveta Eliašová EL Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.A
Vedie krúžok: Volejbalový krúžok
iveta.eliasova@zsjmdk.org
Foto Janka Fašánková Rozvrh
Vychovávateľka
janka.fasankova@zsjmdk.org
 
 
Mgr. Nikoleta Glončáková Gl Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.C
nikoleta.gloncakova@zsjmdk.org
Foto Mgr. Marián Grega Gr Rozvrh
Učiteľ
marian.grega@zsjmdk.org
 
 
Mgr. Anna Habláková Ha Rozvrh
Triedna učiteľka: V.A
Foto Mgr. Karin Holubčíková Ho Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.D
karin.holubcikova@zsjmdk.org
Foto Mgr. Jana Hrabčáková Hr Rozvrh
Triedna učiteľka: II.A
Vedie krúžok: Škola hrou 2
jana.hrabcakova@zsjmdk.org
Foto Elena Chovanová Cho Rozvrh
Vychovávateľka
elena.chovanova@zsjmdk.org
Foto Mgr. Eva Janáková Ja Rozvrh
Triedna učiteľka: II.B
Vedie krúžok: Šikovníček 1
eva.janakova@zsjmdk.org
Foto Mgr. Zlata Jurčiaková Rozvrh
Triedna učiteľka: II.C
Vedie krúžok: Škola hrou 1
zlata.jurciakova@zsjmdk.org
Foto Mgr. Lýdia Katreniaková Kt Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.C
lydia.katreniakova@zsjmdk.org
Foto Mgr. Peter Kiša Ki Rozvrh
Triedny učiteľ: VI.A
peter.kisa@zsjmdk.org
 
 
Mgr. Mária Kľusková Rozvrh
Učiteľka
Foto Mgr. Mária Kocholová Ko Rozvrh
Učiteľka
maria.kocholova@zsjmdk.org
Foto Anna Kokošková Rozvrh
Asistentka učiteľa
anna.kokoskova@zsjmdk.org
 
 
Mgr. Katarína Kokošková Kk Rozvrh
Učiteľka
katarina.kokoskova@zsjmdk.org
Foto Mgr. Jaroslava Komorová Km Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Súťažný bedminton
jaroslava.komorova@zsjmdk.org
 
 
Mgr. Ľubica Lacková La Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII.C
lubica.lackova@zsjmdk.org
Foto Mgr. Juraj Lakoštík Lk Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Florbalový krúžok
Vedie krúžok: Futbalový krúžok
juraj.lakostik@zsjmdk.org
 
 
Mgr. Jozef Macík Ma Rozvrh
Učiteľ
jozef.macik@zsjmdk.org
Foto Mgr. Lea Macurová Mc Rozvrh
Triedna učiteľka: IX.B
lea.macurova@zsjmdk.org
Foto Mgr. Juraj Machaj Mj Rozvrh
Triedny učiteľ: VIII.B
Vedie krúžok: Programátorský krúžok
juraj.machaj@zsjmdk.org
Foto Mgr. Jana Majerská Mr Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.C
Vedie krúžok: Z každého rožku trošku
jana.majerska@zsjmdk.org
Foto Mgr. Jana Michalková Mi Učiteľka
jana.michalkova@zsjmdk.org
Foto Mgr. Ivana Mikulajová Ml Rozvrh
Učiteľka
ivana.mikulajova@zsjmdk.org
 
 
Mgr. Ivana Mikulajová Špeciálna pedagogička
Foto Mgr. Zuzana Mikulová Mk Rozvrh
Triedna učiteľka: I.B
zuzana.mikulova@zsjmdk.org
Foto PaedDr. Ivana Ondrejková On Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.B
ivana.ondrejkova@zsjmdk.org
 
 
Mgr. Petra Ondríková Od Rozvrh
Asistentka učiteľa
 
 
Mgr. Zuzana Páleníková Pk Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Mária Paľová, PhD. Rozvrh
Školská psychologička
maria.palova@zsjmdk.org
Foto Iveta Palugová Pg Rozvrh
Vychovávateľka
iveta.palugova@zsjmdk.org
Foto Mgr. Ľubomíra Pilátiková Pl Rozvrh
Triedna učiteľka: III.D
lubomira.pilatikova@zsjmdk.org
Foto Daša Popelková Pp Rozvrh
Vychovávateľka
dasa.popelkova@zsjmdk.org
 
 
Mgr. Patrícia Povrazníková Pv Rozvrh
Učiteľka
Foto Mgr. Zuzana Prádelová Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII.A
zuzana.pradelova@zsjmdk.org
 
 
Mgr. Erika Stančeková Rozvrh
Učiteľka
erika.stancekova@zsjmdk.org
 
 
Mgr. Jana Stašová Sta Rozvrh
Triedna učiteľka: V.B
jana.stasova@zsjmdk.org
Foto Zuzana Stašová Rozvrh
Vychovávateľka
zuzana.stasova@zsjmdk.org
 
 
Mgr. Jozef Strapec St Rozvrh
Triedny učiteľ: III.A
Vedie krúžok: Divadelný krúžok
jozef.strapec@zsjmdk.org
 
 
Ing. Katarína Stripajová Rozvrh
Triedna učiteľka: IX.C
katarina.stripajova@zsjmdk.org
 
 
Mgr. Katarína Šimeková Asistentka učiteľa
Foto Mgr. Katarína Štubendeková Št Rozvrh
Vychovávateľka
katarina.stubendekova@zsjmdk.org
 
 
Mgr. Katarína Tabačáková, PhD. Asistentka učiteľa
katarina.tabacakova@zsjmdk.org
Foto PaedDr. Ľubomíra Trnkócyová Tc Rozvrh
Triedna učiteľka: I.C
Vedie krúžok: Darček
Vedie krúžok: Šikovníček
lubomira.trnkocyova@zsjmdk.org
Foto Mgr. Katarína Trnovcová Tr Rozvrh
Triedna učiteľka: V.C
katarina.trnovcova@zsjmdk.org
 
 
Bc. Danka Valachová Asistentka učiteľa
Foto Mgr. Stanislava Varečková Va Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.B
stanislava.vareckova@zsjmdk.org
Foto Mgr. Martina Zápotočná Zp Rozvrh
Triedna učiteľka: I.A
martina.zapotocna@zsjmdk.org
Foto Mgr. Patrícia Zrnčíková Zr Rozvrh
Triedna učiteľka: IX.A
patricia.zrncikova@zsjmdk.org
Foto Mgr. Alena Žáková Žá Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.A
alena.zakova@zsjmdk.org

© aScAgenda 2019.0.1129 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 20.09.2018

Novinky

Narodeniny a meniny

Dnes (Piatok 21.9.2018)
Monika Biháriová (IX.D)
Milan Laurinčík (IV.C)
Andrej Mikula (I.A)
Benjamin Vanden Berghe (I.A)
Matúš Belko (VI.A)
Matúš Grísa (IV.C)
Matúš Hajduch (VIII.A)
Matúš Kapičák (VIII.A)
Matúš Kochol (VI.C)
Matúš Laš (V.B)
Matúš Melicherčík (VI.B)
Matúš Meško (VI.B)
Matúš Meško (VII.B)
Matúš Mikulaj (IX.A)
Matúš Nehaj (IV.D)
Matúš Novotný (II.B)
Matúš Obrcian (IV.B)
Matúš Pukaj (VII.B)
Matúš Sojčák (IX.A)
Matúš Širgel (VIII.B)
Matúš Trnovský (VIII.C)
Zajtra (Sobota 22.9.2018)
Barbora Ďaďová (IX.C)
Pozajtra (Nedeľa 23.9.2018)
Daniela Dobiašová (II.C)
Martin Mačuha (III.A)

Piatok 21. 9. 2018

Počet návštev: 10627413