• Bedmintonový turnaj

• Bedmintonový turnaj našich najmladších

Dňa 26.10.2018 sa uskutočnil na Sliači bedmintonový turnaj kategórie hráčov do 11 rokov. V tejto kategórii má náš klub veľa šikovných detí, ktoré sa v piatok popoludní rozhodli reprezentovať nielen klub ale hlavne našu školu. Prvýkrát sme na presun využili autobusovú prepravu. Počas cesty sa deti dobre naladili popapali výborné buchty, ktoré napiekli naše panie kuchárky a boli pripravené podať svoje najlepšie výkony.

Na tomto turnaji boli vyhodnotení a odmenení aj hráči, ktorí by patrili do kategórie U9, ktorá je v tomto roku zrušená a tak deti, ktoré sú najmladšie hrávajú na turnajoch s deťmi o 3 – 4 roky staršími. Naši najmladší sa však nedajú ani touto skutočnosťou odradiť a pravidelne sa zúčastňujú víkendových turnajov a bojujú o každý jeden bodík naplno.

Výsledky:

Kategória dievčatá do 9 rokov (U9):

1. miesto:   Nikolka Zacharová                         KBŠDK

2. miesto:   Adriánka Chylová                          KBŠDK

3. miesto:   Terezka Škutová                             KBŠDK

Kategória chlapci do 9 rokov (U9):

1. miesto:   Matej Drobul                                  KBŠDK

2. miesto:   Juraj Briš                                       KBŠDK

Kategória dievčatá do jedenásť rokov (U11):

1. miesto:   Adela Lachová                                                         KBŠDK

2. miesto:   Vanesa Osadská                                                     KBŠDK

3.-4. miesto: Eva Sárená KBŠDK, Sarah Antónia Suchá          BKK Sliač

Kategória chlapci do jedenásť rokov (U11):

3.-4. miesto:         Mário Brodzianský, Matej Matejčík                KBŠDK

Víťazom gratulujeme a tešíme sa na ďalšie spoločné chvíle!.

Tréneri:)

• Prenájom telocviční

• Vážení rodičia, športoví priatelia,

Mesto Dolný Kubín pripravilo webovú stránku s prehľadom využitia všetkých športovísk a telocviční v našom meste.

Ak si chcete prenajať jednu z naších telocviční, na tejto webovej stránke uvidíte obsadenosť a kontakty. Priestory sa dajú prejanať krátkodobo ale aj na dlhšie obdobie. Samozrejmosťou prenájmu je aj možnosť využiť sprchy a vybavenie telocviční.

Vedenie školy.

• Slávnostné otvorenie multifunkčného ihriska

• Dňa 10.10.2018 sa uskutočnilo slávnostné odovzdanie multifunkčnéjo ihriska za prítomnosti primátora Mgr. Romana Matejova, zátupcov firmy MARO a zamestnancov mesta Dolný Kubín. Veľká vďaka patrí poslancom mesta Dolný Kubín za schválenie finančných prostriedkov.

Multifunkčné ihrisko má rozmery 33 m x 18 m, povrch tvorí umelá tráva s výškou 4 cm, nakreslené sú čiary pre volejbal a futbal, súčasťou ihriska je osvetlenie a oplotenie.

Veríme, že vybudovaním ihriska sa zlepší vyučovanie telesnej a športovej výchovy, v školskom klube detí sa žiaci vyhrajú a konečne nebudú zafúľaní od trávy a prachu. Samozrejmosťou je možnosť využívania hracej plochy verejnosťou.

Fotodokumetáciu z výstavby a slávnostné odovzdanie multifunkčného ihriska si môžete pozrieť TU, lajknúť na facebooku nás môžete TU.

• MLIEČNY AUTOMAT

Viac informácií nájdete TU

• Nové v RZ KOHUŤÁK

Novinky v rodičovskom združí Kohuťák nájdete TU

• Rodičom budúcich prvákov

• Prosíme rodičov budúcich prvákov (školský rok 2018/2019), aby nekupovali učebné pomôcky (zošity, vodové farby, a iné). Všetky potrebné pomôcky budú zakúpené v septembri po dohode s triednym učiteľom.

Posledný augustový týždeň čakajte list pre prváčika v ktorom sa dozviete viac:)

Tešia sa prvácke triedne panie učiteľky.

• Vyhodnotenie programu na zber použitého rastlinného oleja

„Každá kvapka sa počíta“

• Rodinný bedmintonový turnaj 2018

• Family bedminton

Informácie o turnaji nájdete TU​​​​​​​

Príhlášku na turnaj nájdete TU

• OZNAM

• Nájdené veci žiakov

Vážení rodičia,

blíži sa koniec školského roka a ako každý rok tak aj v tomto roku sa podarilo vaším deťom pozabúdať veľa rôznych vecí. Všetky veci nájdené v priestoroch školy sú uložené vo vestibule. Jedná sa prevažne o rôzne oblečenie, doplnky ako čiapky a rukavice, topánky či fľaše.

Ak vaše dieťa niečo v priebehu školského roka 2017/2018 zabudlo, príďte sa pozrieť, či to nenájdete práve medzi týmito vecami.

Urobiť tak môžete do 17.7.2018 počas pracovných dní, v čase od 7:00 – 17:00 hod.

Po tomto termíne všetky uskladnené veci pobalíme a darujeme na charitu.

Ďakujeme za pochopenie,

s úctou vedenie ZŠ Janka Matúšku

Zopár fotiek nájdete TU , 1, 2, 3,

• ŠPORTOVÁ TRIEDA