• Prenájom telocviční

• Vážení rodičia, športoví priatelia,

Mesto Dolný Kubín pripravilo webovú stránku s prehľadom využitia všetkých športovísk a telocviční v našom meste.

Ak si chcete prenajať jednu z naších telocviční, na tejto webovej stránke uvidíte obsadenosť a kontakty. Priestory sa dajú prejanať krátkodobo ale aj na dlhšie obdobie. Samozrejmosťou prenájmu je aj možnosť využiť sprchy a vybavenie telocviční.

Vedenie školy.

• Slávnostné otvorenie multifunkčného ihriska

• Dňa 10.10.2018 sa uskutočnilo slávnostné odovzdanie multifunkčnéjo ihriska za prítomnosti primátora Mgr. Romana Matejova, zátupcov firmy MARO a zamestnancov mesta Dolný Kubín. Veľká vďaka patrí poslancom mesta Dolný Kubín za schválenie finančných prostriedkov.

Multifunkčné ihrisko má rozmery 33 m x 18 m, povrch tvorí umelá tráva s výškou 4 cm, nakreslené sú čiary pre volejbal a futbal, súčasťou ihriska je osvetlenie a oplotenie.

Veríme, že vybudovaním ihriska sa zlepší vyučovanie telesnej a športovej výchovy, v školskom klube detí sa žiaci vyhrajú a konečne nebudú zafúľaní od trávy a prachu. Samozrejmosťou je možnosť využívania hracej plochy verejnosťou.

Fotodokumetáciu z výstavby a slávnostné odovzdanie multifunkčného ihriska si môžete pozrieť TU, lajknúť na facebooku nás môžete TU.