• ŠKD 2010/2011

• Počet oddelení:        10
          Počet žiakov:          246
          Kontakt: 0918 884 963, 0907 065 457

• Zoznam vychovávateliek ŠKD.
          • Osobný spis dieťaťa - doložka.
          • Pokyny pre rodičov.
          • Prevádzka ŠKD.
          • Žiadosť o prijatie do ŠKD.
          • Žiadosť o uvoľnenie z ŠKD.

Zoznam vychovávateliek ŠKD

4.C, 5. roč.

Bc. Anna Vešelényiová

Prevádzka ŠKD v školskom roku 2010/2011

• ŠKD je v prevádzke po celý školský rok okrem dní pracovného pokoja a štátnych sviatkov.
          • Ranná služba v ŠKD: od 06:30 do 07:15hod. zabezpečuje jedna vychovávateľka
          • Poobedná služba:       od 16:00  do 17:00 hod.  zabezpečuje jedna vychovávateľka
          • Príspevok na úhradu za pobyt dieťaťa v ŠKD je 3,33 €, mesačne na jedného žiaka.
          • Po predložení dokladov o sociálnej odkázanosti môže riaditeľ školy  rozhodnúť o znížení (výška poplatku je v tom prípade 1,66€ mesačne).

ŠKD - pravidlá

• Rodič je povinný oboznámiť vychovávateľku so zdravotným stavom svojho dieťaťa z dôvodu rýchlej pomoci v prípade potreby. Ide predovšetkým o závažné ochorenia /diabetes, alergie, ochorenie srdca.../.

• V ZŠ Janka Matúšku je celoplošný zákaz používania mobilných telefónov a MP3 prehrávačov. Tento zákaz sa vzťahuje aj na ŠKD.

• Žiadame rodičov detí, aby ich podľa možností vyzdvihovali z klubu čo najneskôr. Vyžaduje si to skladba činnosti ŠKD, ktorá je časovo rozvrhnutá do 16,00 hod.

• Poplatok za pobyt v ŠKD je nutné uhradiť najneskôr do 10. dňa daného mesiaca.

• Upozorňujeme rodičov, že uvoľnenie detí z ŠKD nie je možné na základe telefonickej žiadosti. Pre takéto uvoľnenie je nutné písomného potvrdenie zo strany rodiča.

• Odhlásenie detí zo stravovania v školskej jedálni je v prípade potreby povinný nahlásiť rodič.