• Športová trieda

Vážení rodičia, milí žiaci,

dovoľujem si Vás v mene vedenia ZŠ Janka Matúšku osloviť a oboznámiť Vás s možnosťou prihlásenia Vášho dieťaťa v školskom roku 2024/25 do športovej triedy so zameraním na florbal, alebo bedminton.

Vieme, že v aktuálnom 4. ročníku je veľa šikovných a talentovaných detí s ktorými by sme veľmi radi pracovali a rozvíjali ich športové nadanie. Veríme že túto možnosť zvážite a do 30. 4. 2024 odovzdáte vyplnenú prihlášku.

V prípade že potrebujete viac informácií, alebo máte akékoľvek otázky môžete kontaktovať Mgr. A. Vešelényiovú na: anna.veselenyiova@zsjmdk.org, alebo telefonicky na t. č. 0907 835 623.

V prípade záujmu sa môžete po dohode prísť pozrieť aj na hodiny športovej prípravy.  V školskom roku sme zo 42 záujemcov o športovú triedu prijali 28.

Veríme že aj v školskom roku 2024/25 budeme mať kvalitne obsadenú športovú triedu, ktorej súčasťou bude aj Vaše dieťa!

Želáme pekný deň a tešíme sa na spoluprácu,

vedenie ZŠ Janka Matúšku

POZOR!

Žiaci ktorí navštevujú športovú triedu môžu mať v rozvrhu hodín zaradenú nultú hodinu a 7.- 8. vyučovaciu hodinu už v 5.  ročníku. Tieto hodiny sú riadnou súčasťou rozvrhu a teda sú pre žiakov povinné!