Navigácia

Zoznam tried

Názov
I.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Jana Hrabčáková
I.B Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Eva Janáková
I.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Zlata Jurčiaková
II.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Jozef Strapec
II.B Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Iveta Bobčeková
II.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Drahoslava Dudáková
II.D Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Katarína Šimeková
III.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Alena Žáková
III.B Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Stanislava Varečková
III.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Lýdia Katreniaková
III.D Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Karin Holubčíková
IV.B Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Zuzana Mikulová
IV.C Rozvrh
Triedny učiteľ PaedDr. Ľubomíra Trnkócyová
IV.D Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Martina Zápotočná
V.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Peter Kiša
V.B Rozvrh
Triedny učiteľ PaedDr. Ivana Ondrejková
V.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Jana Majerská
VI.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Iveta Eliašová
VI.B Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Katarína Babinská
VI.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Nikoleta Glončáková
VII.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Zuzana Prádelová
VII.B Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Jana Chrenová
VII.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Karol Holubčík
VIII.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Patrícia Zrnčíková
VIII.B Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Lea Macurová
VIII.C Rozvrh
Triedny učiteľ Ing. Katarína Stripajová
VIII.D Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Anna Vešelényiová
IX.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Katarína Tabačáková, PhD.
IX.B Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Jana Stašová
IX.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Ľubica Lacková

© aScAgenda 2018.0.1097 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 25.04.2018

Novinky

Narodeniny a meniny

Dnes (Streda 25.4.2018)
Marek Belko (III.D)
Marek Haluška (II.C)
Marek Hanvald (I.B)
Marek Chmelan (IX.C)
Marek Ivanko (IV.D)
Marek Murín (III.D)
Marek Removčík (I.B)
Marek Smoleň (III.D)
Marek Šárfy (IX.A)
Marek Samuel Šimek (III.D)
Marek Važan (VIII.C)
Mgr. Katarína Kokošková
Zajtra (Štvrtok 26.4.2018)
Aimee Furindová (III.C)
Mgr. Jaroslava Komorová
Pozajtra (Piatok 27.4.2018)
Karolína Fulierová (IX.C)
Andrea Havková (VII.C)
Dávid Kacko (IV.D)
Nikola Klejová (VIII.B)
Jaroslav Bukový (VIII.A)
Jaroslav Jurámik (VII.B)

Streda 25. 4. 2018

Počet návštev: 9949105